Aquascaping

Wyjątkowa aranżacja Twojego akwarium

Aquascaping

Aranżacja akwarium morskiego to jedna z ważniejszych decyzji wpływająca na wygląd naszej rafy koralowej w przyszłości. Ułożenie skał będzie oddziaływać na rozwój i rozrastanie się koralowców w zależności od ich odpowiedniego usytuowania.

W Kolorowej Rafie jesteśmy kreatywni i mamy głowy pełne pomysłów. Stworzymy dla Ciebie niesamowity podwodny krajobraz, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Nasze ciekawe i przyciągające wzrok aranżacje przygotowywane są z myślą o przyszłych mieszkańcach akwarium.

Aquascaping
Aquascaping w akwarium

Aquascaping w akwarium

Skały kształtujemy w taki sposób, aby zapewnić odpowiedni przepływ wody i pozwolić na umiejscowienie koralowców na różnych wysokościach przy odpowiednim dla konkretnego gatunku naświetleniu. Jeśli nie masz wiedzy lub pomysłu jak zaaranżować wnętrze swojego zbiornika morskiego to możesz zlecić to nam, jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie.

Zamów aranżacje do akwarium

Aranżacje na zamówienie

Z myślą o naszych klientach nawiązaliśmy współpracę z producentem ceramiki akwarystycznej SkalaCeramiczna.pl, który wykonuje aranżacje na wymiar do zakładanych przez nas raf koralowych. Możliwość wykorzystania gotowych specjalnie zaprojektowanych konstrukcji akwarystycznych daje szerokie możliwości kształtowania przestrzeni akwarium z materiału, który jest w pełni bezpieczny dla morskiego życia. Ceramika akwarystyczna jest również materiałem, który możemy bez problemu łączyć z innymi produktami do aranżacji co jeszcze bardziej zwiększa nasze możliwości aquascapingu.

Aquascaping Kolorowa Rafa

Kontakt

Zadzwoń teraz i umów się na bezpłatną wycenę lub poproś o kontakt z naszym doradcą.