fbpx

Aquascaping

Aranżacja akwarium morskiego lub roślinnego to jedna z ważniejszych decyzji wpływająca na wygląd naszego podwodnego krajobrazu w przyszłości. Ułożenie skał będzie oddziaływać na rozwój i rozrastanie się koralowców lub roślin w zależności od ich odpowiedniego usytuowania.

W Kolorowej Rafie jesteśmy kreatywni i mamy głowy pełne pomysłów. Stworzymy dla Ciebie niesamowity podwodny krajobraz, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Nasze ciekawe i przyciągające wzrok aranżacje przygotowywane są z myślą o przyszłych mieszkańcach akwarium.

Co robimy

Skały kształtujemy w taki sposób, aby zapewnić odpowiedni przepływ wody i pozwolić na umiejscowienie koralowców na różnych wysokościach przy odpowiednim dla konkretnego gatunku naświetleniu. Jeśli nie masz wiedzy lub pomysłu jak zaaranżować wnętrze swojego zbiornika morskiego to możesz zlecić to nam, jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie.

Aquascaping Kolorowa Rafa
Aquascaping

Ceramika akwarystyczna

Bezpieczne rozwiązania

Jesteśmy producentem ceramiki akwarystycznej działającym pod nazwą SkalaCeramiczna.pl, który wykonuje aranżacje na wymiar do zakładanych przez nas raf koralowych. Możliwość wykorzystania gotowych specjalnie zaprojektowanych konstrukcji akwarystycznych daje szerokie możliwości kształtowania przestrzeni akwarium z materiału, który jest w pełni bezpieczny dla morskiego życia. Ceramika akwarystyczna jest również materiałem, który możemy bez problemu łączyć z innymi produktami do aranżacji co jeszcze bardziej zwiększa nasze możliwości aquascapingu.

Kolorowa Rafa
Potrzebna pomoc?

Skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną. Udzielimy odpowiedzi na każde pytanie dotyczące naszej oferty.