O Nas

Piękne akwaria dekoracyjne tętniące życiem, kolorowe ściany zieleni i przepiękne wodospady na szkle to nasza wizytówka. Zajmujemy się profesjonalnie projektowaniem i uruchamianiem rozwiązań dekoracyjnych na zamówienie. Świadczymy usługi doradztwa technicznego z zakresu planowania powierzchni i doprowadzenia mediów do miejsca instalacji.

Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę od doboru i zamówienia sprzętuaż po montaż na miejscu wszystkich potrzebnych komponentów, w tym wykonanie aranżacji rafy koralowej i wprowadzenie do niej nowych mieszkańców.

Kolorowa Rafa
Aquascaping

Dlaczego to robimy?

Tworzymy zespół prawdziwych pasjonatów natury, a najbardziej życia prawdziwej rafy koralowej dlatego przy jednoczesnym spełnianiu życzeń klientów damy o wybór najkorzystniejszych rozwiań dla życia i rozwoju ryb oraz koralowców bo chcemy zadbać o nie tak dobrze, jak to możliwe.

Zachwyt naszych klientów patrzących na swoje akwarium i widok ich urokliwych, kolorowych raf koralowych upewnia nas, że robimy dla Was coś naprawdę ważnego i pięknego.

Kolorowa Rafa
Potrzebna pomoc?

Skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną. Udzielimy odpowiedzi na każde pytanie dotyczące naszej oferty.