fbpx
O Nas
Profesjonaliści
Co robimy?

Piękne akwaria dekoracyjne tętniące życiem, kolorowe ściany zieleni i przepiękne wodospady na szkle to nasza wizytówka. Zajmujemy się profesjonalnie projektowaniem i uruchamianiem rozwiązań dekoracyjnych na zamówienie. Świadczymy usługi doradztwa technicznego z zakresu planowania powierzchni i doprowadzenia mediów do miejsca instalacji.

Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę od doboru i zamówienia sprzętu aż po montaż na miejscu wszystkich potrzebnych komponentów, w tym wykonanie aranżacji rafy koralowej i wprowadzenie do niej nowych mieszkańców.

Projektów akwariów
0 +
Pasjonatów na świecie
0 M+
Doświadczenia
0 +
Zadowolonych klientów
0 %
PASJA
Dlaczego to robimy?

Tworzymy zespół prawdziwych pasjonatów natury, a najbardziej życia prawdziwej rafy koralowej dlatego przy jednoczesnym spełnianiu życzeń klientów damy o wybór najkorzystniejszych rozwiań dla życia i rozwoju ryb oraz koralowców bo chcemy zadbać o nie tak dobrze, jak to możliwe.

Zachwyt naszych klientów patrzących na swoje akwarium i widok ich urokliwych, kolorowych raf koralowych upewnia nas, że robimy dla Was coś naprawdę ważnego i pięknego.

Lubimy zajmować się rafą koralową

Codziennie. Wszędzie.