O Kolorowa Rafa

Kolorowa RafaPiękne akwaria morskie tętniące życiem, kolorowe koralowce i przepiękne ryby morskie to nasza wizytówka. Zajmujemy się profesjonalnie projektowaniem i zakładaniem akwariów morskich na zamówienie. Świadczymy usługi doradztwa technicznego z zakresu planowania powierzchni i doprowadzenia mediów do akwarium.

Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę od doboru i zamówienia sprzętu i szkła pod akwarium po montaż na miejscu wszystkich potrzebnych komponentów, w tym wykonanie aranżacji rafy koralowej i wprowadzenie do niej nowych mieszkańców. Tworzymy zespół prawdziwych pasjonatów akwarystyki morskiej dlatego przy jednoczesnym spełnianiu życzeń klientów damy o wybór najkorzystniejszych rozwiań dla życia i rozwoju ryb i koralowców.

Jesteśmy do dyspozycji również tych, którzy posiadają już swoje akwaria rafowe, ale potrzebują porad serwisowych. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w branży akwarystycznej oraz zdobytą wiedzę, staramy się w jak najkrótszym czasie pomóc w przywróceniu idealnych parametrów dla Waszej rafy koralowej.

Zachwyt naszych klientów patrzących na swoje akwarium i widok ich urokliwych, kolorowych raf koralowych upewnia nas, że robimy dla Was coś naprawdę ważnego i pięknego.