Pomysł na wnętrze

dla dekoratorów i projektantów wnętrz

Urozmaić wnętrza domów i firm swoich klientów

Współpraca z najlepszymi to dla nas zaszczyt dlatego zapraszamy do kontaktu architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz, którzy chcą zaoferować swoim klientom rozwiązania na które zasługują i które sprawią wnętrze jeszcze bardziej oryginalnym i niepowtarzalnym. 

Możemy zapewnić wyjątkową dekorację wnętrza szytą na miarę jakimi są akwaria dekoracyjne morskie oraz słodkowodne. Akwaria są wykonywane na indywidualne zamówienie tak by jak najlepiej wpasować je do zaprojektowanego wnętrza.

Współpraca z nami to:

  • fachowe doradztwo w projekcie akwarium
  • dobór odpowiednim rozwiązań
  • profesjonalna i kompleksowa obsługa
  • wysokiej jakości produkt
  • opieka nad klientem po realizacji projektu

Pomysł na wnętrze z akwarium

Pomysł na akwarium dekoracyjne w eleganckim wnętrzu lub w restauracji hotelowej to nie tylko świetny sposób na to aby ludzie nas zapamiętali, ale też jest to wspaniała atrakcja dla wszystkich, którzy muszą lub chcą spędzić trochę czasu w spokoju, ciszy odprężając się tę krótką chwilę wpatrując się i będąc myślami w podwodnym świecie.

Skontaktuj się z nami

Zobacz, co może znaleźć się w wnętrzu akwarium

Bioróżnorodność, która może znaleźć się w akwarium jest zachwycająca. Od małego kolorowego ślimaczka bez skorupy po olbrzymie mureny zamieszkujące w skalnej grocie. Sprawdź tworzoną przez nas bazę zwierząt:

Pomysł na wnętrze akwaria dekoracyjne

Jesteśmy gotowi podjąć współpracę

A Ty? Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie naszą ofertą współpracy przy zakładaniu akwariów dekoracyjnych to daj nam znać koniecznie i zacznijmy razem tworzyć piękne wnętrza!

Kontakt

Zadzwoń teraz i umów się na bezpłatną wycenę lub poproś o kontakt z naszym doradcą.