Akwaria dekoracyjne

Akwaria morskie na zamówienie

Akwaria dekoracyjne, piękno i harmonia w przestrzeni

Zachwycający wystrój salonu? A może niezwykłe i zaskakujące zaproszenie do Twojego biura? Akwarium morskie to doskonała dekoracja każdej przestrzeni. Przygotowujemy akwaria dekoracyjne na wymiar, dopasowane do wnętrza. Oferujemy możliwość zwizualizowania projektu.

Akwaria akwarium dekoracyjne na wymiar

Akwarium dekoracyjne pasuje do każdego wnętrza

Zakładamy akwaria dekoracyjne w przeróżnych przestrzeniach: biura, recepcje, poczekalnie, salony (w tym zabudowy wnęk), kuchnie (wyspy kuchenne). Istnieje możliwość założenia akwarium morskiego zarówno wolnostojącego jak i dopasowanego do obecnej/planowanej zabudowy meblowej. Wprowadź więcej życia do swojego wnętrza i skontaktuj się z nami.

Zamów bezpłatną wycenę założenia akwarium

Porozmawiajmy o szczegółach

Akwarium dekoracyjne na wymiar?

Wszystko dopracowane co do milimetra. Tak właśnie pracujemy. Zakładając akwarium dekoracyjne konieczne jest uwzględnienie wielu szczegółów, które w przyszłości będą miały wpływ zarówno na funkcjonowanie akwarium morskiego jak i jego prezencję w przestrzeni. Poczynając od wielkości akwarium po dobór filtracji i sprzętu musimy przewidzieć powierzchnie potrzebne na wszystkie te składowe. Ty na szczęści nie musisz się o nic martwić. Zaprojektujemy i wykonamy akwarium dekoracyjne dla Ciebie.

Akwarium dekoracyjne dla restauracji Kraków

Który typ akwarium najbardziej Cię interesuje?

Akwarium MIX

Akwarium MIX to rafa koralowa w twoim domu / biurze. Przy tym typie akwarium morskiego stawiamy na stworzenie pięknej kompozycji koralowców obrastających skałę. Do tego dokładamy ciekawe gatunki ryb, które nie będą zagrażały koralowcom i sobie nawzajem. Całość dopełniają bezkręgowce. Wszystko tworzy spójną, piękną całość. Mnogość i różnorodność zwierząt zachwyca.

Przeczytaj więcej o zwierzętach morskich.

Akwarium dekoracyjne MIX
Akwarium dekoracyjne only fish

Akwarium ONLY FISH

W akwarium typu ONLY FISH skupiamy się na doborze różnorodnych gatunków ryb w tym takich, które olśniewają swoją wielobarwnością, ale ich zamiłowania kulinarne nie pozwalają na hodowlę tych zwierząt w akwarium z koralowcami.

Przeczytaj więcej o rybach morskich.

Akwarium z DRAPIEŻNIKAMI

Akwarium z drapieżnikami to niewątpliwie typ akwarium kierowany do miłośników niecodziennych rozwiązań. Zbiornik wypełniony jest zwierzętami morskimi, które przyprawiają nas o gęsią skórkę. Akwarium z drapieżnikami wymaga od użytkownika ostrożności ale ciekawi i fascynuje.

Przeczytaj więcej o drapieżnikach.

Akwarium morskie dekoracyjne ozdobne z drapieżnikami
Akwarium dekoracyjne nano rafa

Akwarium NANO RAFA

Nano akwarium to doskonały wybór, kiedy chcemy mieć akwarium, ale nie mamy miejsca na większy zbiornik. Nano akwaria to zbiorniki od 50l do 100l wody. Idealne rozwiązanie żeby mieć własną mini rafę.

Przeczytaj o zwierzętach, które nadadzą się do nano rafy.

Zamów akwarium dekoracyjne na wymiar

Akwarium morskie zestaw akwarystyczny L

Kształt akwarium nie tylko standardowy

Wybierz kształt, który najlepiej według Ciebie będzie pasował do Twojego wnętrza! np.:

 

  • Akwarium ze spadem w literę L
  • Akwarium trzystronne
  • Niskie, podłużne z bardzo wysoką szybą
  • Mała kwadratowa kostka na biurko

i wiele więcej!

Akwarium morskie zestaw akwarystyczny 0F300
Akwarium morskie zestaw akwarystyczny D500

Małe? Wielkie albo OGROMNE? Akwaria na dowolny wymiar!

Mało miejsca na akwarium?

Jeżeli nie ma miejsca na duże akwarium to idealnym rozwiązaniem jest akwarium typu NANO RAFA, które charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami np. 45x45x45 z szafką i profesjonalną filtracją albo bez szafki z wbudowanym panelem filtracyjnym. Wysoka jakość w niewielkim rozmiarze.

Akwarium morskie zestaw akwarystyczny NR75

Chcę zlecić założenie akwarium

Umówmy się na spotkanie

Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji darmowego pomiaru i wyceny założenia akwarium bezpośrednio u Ciebie na miejscu*. 

Przedstawimy ofertę cenową oraz wszystkie możliwości uruchomienia akwarium.

 

 

*dotyczy miasta Kraków.

Kolorowa Rafa

Kontakt

Zadzwoń teraz i umów się na bezpłatną wycenę lub poproś o kontakt z naszym doradcą.