Akwaria dekoracyjne

Morskie | Roślinne

Akwaria dekoracyjne typu morskiego lub roślinnego to rozwiązanie dzięki, któremu sprawimy, że wystrój salonu stanie się jeszcze bardziej zachwycający, a wejście do biura będzie zapierać dech w piersi i będzie chwilą, o której klient nie będzie mógł zapomnieć. Dobre wrażenie można zrobić tylko raz – dlaczego więc sobie nie pomóc trochę?

Akwaria dekoracyjne na zamówienie Kraków

Gdzie zakładamy akwaria ozdobne?

Biurowce

Placówki medyczne

Hotele

Przedszkola

Domy prywatne

Poczekalnie

Restauracje

Recepcje

Po co zakładać akwarium?

Akwaria dekoracyjne spełniają kilka funkcji dzięki którym każda przestrzeń z takim akwarium zyskuje wiele dobrego. Akwaria często są najjaśniejszym punktem w pomieszczeniu i przyciągają uwagę innych swoim wystrojem. Wielu klientów i gości, którzy odwiedzają miejsce z taką naturalną dekoracją wracają do niego z jeszcze większą chęcią, a w międzyczasie nie mogąc o nim zapomnieć.

akwarium
Akwarium dekoracyjne

Trzeba także pamiętać o tym, że akwaria dekoracyjne pełnią rolę swoistego nawilżacza powietrza oraz edukują poprzez chęć poznawania nowych zwierząt. Najważniejszą funkcją jest odprężenie, które nam zapewnia – można podziwiać godzinami ciągle zmieniający się podwodny świat świetnie relaksując się przy tym.

Dla każdego inny powód będzie dobry aby założyć akwarium dekoracyjne u siebie w domu czy firmie, a my w tym chętnie pomożemy.

Akwaria akwarium dekoracyjne na wymiar

Akwarium dekoracyjne na wymiar

Akwarium dekoracyjne powstaje na indywidualne zamówienie każdego klienta. Jest dostosowane do potrzeb i możliwości jakie oferuje dana powierzchnia, w której ma się znaleźć. Akwarium jest produkowane na ustalony wymiar z precyzją, co do milimetra i z najwyższej jakości szkła typu OptiWhite, które zapewnia doskonałą przejrzystość.

Na tym nie koniec. Przygotujemy pod akwarium solidny, odpowiednio zabezpieczony, malowany proszkowo stelaż na wymiar, który następnie zostanie zabudowany materiałem odpornym na kontakt z wodą tworząc piękną zabudowę dopasowaną do wnętrza. Zapewnimy także odpowiednio dobrany osprzęt do uruchomienia akwarium i sprytnie go schowamy tak aby nie był widoczny dla oka oraz napełnimy zbiornik wodą morską lub słodką. Na koniec zajmiemy się wpuszczaniem zwierząt do akwarium.

Wszystko zostanie starannie wykonane z należytą dbałością i dokładnością o detale. 

Akwarium na wymiar

Stelaż i zabudowa

Sprzęt akwarystyczny

Aranżacja akwarium

Jestem zdecydowany/a na akwarium dekoracyjne

Wygląd akwarium

Nie tylko jednostronne

Akwarium może zostać przygotowane do oglądania z czterech, trzech, dwóch i jednej stron. Częste rozwiązanie to te oferujące oglądanie zbiornika przez przednią szybę oraz boczne. Wszystko jest uzależnione od przewidzianego miejsca na akwarium.

Zwierzęta do akwarium morskiego dekoracyjnego

Jakie zwierzęta do akwarium

Akwarium dekoracyjne wymaga wyjątkowych zwierząt oraz aranżacji wnętrza. Egzotyczne ryby morskie lub rzadkie gatunki słodkowodne w zależności od wybranego rodzaju akwarium. W ramach projektu doradzamy które zwierzęta będą najlepszym wyborem i zadbamy o ich zasiedlenie w akwarium.

Ryby

Morskie | Słodkowodne

Czym byłoby akwarium bez ryb? Ryby to nieodłączny element każdego zbiornika wodnego. Wpatrując się w akwarium zawsze śledzimy naszym wzrokiem gdzie popłyną rybki i co zamierzają zrobić. Niektóre pływają same, inne w grupach, a inne żyją w skałach lub piasku. Zawsze coś się dzieje wśród ryb i zawsze jest co obserwować.

Czego możemy spodziewać się jeszcze w akwarium?

Koralowce

Morskie

Koralowce, które prosto z Wielkiej Rafy Koralowej trafiają do akwarium ozdobnego muszą po prostu zrobić ogromne wrażenie i wzbudzić zachwyt. Każdy kto choć raz miał styczność z zwierzętami morskimi wie, jak ekscytującymi zwierzętami są koralowce. Mnogość kształtów, kolorów i interakcji na to co dzieje się w akwarium jest niesamowita.

Jakie jeszcze zwierzęta będą?

Bezkręgowce

Morskie | Słodkowodne

Jedna z ciekawszych grup zwierząt, które wpuszczamy do akwariów.Odgrywają ważną rolę w każdym akwarium. Wiele z nich jest bardzo pożytecznych m.in. ślimaki czy rozgwiazdy, które pomagają nam utrzymywać w czystości skały oraz piasek w akwarium. To bezkręgowce stanowią znaczną część ekipy sprzątającej, ale to nie wszystko bo wiele z nich żyje w symbiozie z różnymi zwierzętami np. popularne nemo żyjące w ukwiale tworząc niesamowity pokaz dla naszych oczu.

Roślinność

Słodkowodne

Rośliny to wizytówka akwariów słodkowodnych, które regularnie pielęgnowane będą tworzyć wspaniały i spójny podwodny krajobraz.

Można wzorować się bezpośrednio na naturze nie tylko pod wodą ale nawet inspirować się górskimi szczytami czy lasami i odwzorować je w akwarium z dużą dokładnością za pomocą szerokiego wyboru skał, korzeni i roślin.

Roślinność w akwariach słodkowodnych także ma wiele do zaoferowania. 

Sprawdź nasze artykuły o zwięrzetach morskich

Stawiamy na jakość akwariów

Wiemy, jak ważne jest aby wszystko działało sprawnie i precyzyjnie dlatego korzystamy z sprawdzonych technologii, które zapewniają całej realizacji wysoką jakość, bezproblemową oraz bezpieczną obsługę.

Automatyzacja

Budujemy w pełni zautomatyzowane akwaria, które potrafią o siebie zadbać

Bezpieczeństwo

Stosujemy urządzenia z niskim napięciem roboczym

Technologia

Wykorzystujemy najlepsze dostępne technologie do obsługi zaawansowanych akwariów

od A do Z

Kompleksowo realizujemy zamówienia od projektu akwarium aż po wpuszczenie zwierząt

Mam jeszcze kilka pytań odnośnie akwarium
Jak wygląda proces realizacji?

To tylko kilka kroków

1. Uzgadniamy szczegóły projektu

2. Przygotowanie kosztorysu

3. Podpisanie umowy

4. Opłata za zamówienia

5. Przystąpienie do prac nad zleceniem

6. Montaż

7. Konfiguracja

8. Wpuszczenie zwierząt

Porozmawiajmy o szczegółach projektu
Umówmy się na spotkanie

Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji darmowego pomiaru i wyceny założenia akwarium bezpośrednio na miejscu*. 

Przedstawimy ofertę cenową oraz wszystkie możliwości uruchomienia akwarium dekoracyjnego.

*dotyczy miasta Kraków.

Kolorowa Rafa